Ahşap Görünümlü Lambri

Ahşap Görünümlü Lambri

Ahşap görünümlü lambriler yüksek dansite, ve neme karşı dayanıklı yapısıyla ev ve iş yerlerinde kullanımı her geçen gün artan popüler dekorasyon ürünü olmayı başardı. Lambriler 12cm genişliği 290cm yüksekliği ile istenilen tüm alanlara uygulanabiliyor.

Farklı Renk Seçenekleri
Farklı renk seçenekleri olan ahşap görünümlü lambrilerin dış yüzeyindeki kaplama sayesinde ürün belirli renkler çevresinde değil bir çok renk tonuna uygunluk sağlıyor. Bazen ceviz rengi bazen meşe rengi bazen de boyanabilir haliyle lambrilerin kullanım alanı çokça farklılık sunuyor.

Ürünler iç cephe de her alanda kullanılabilir.

Kolay Uygulama Ve Pratik Yapı

 

Lambriler yapı itibariyle birbirine geçiyor olması ürünün montajında kolaylık sağlıyor, ayrıca ürün hafif yapısı itibariyle sadece silikonla çok hızlı bir şekilde yapıştırılabiliyor ve çok kısa sürede metrelerce alan kaplanabiliyor. Kolay kesim kolay montaj imkanı olan ürünün ayrıca toplu proje çalışmaları için Duvar Çıtalama ustası ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Farklı Kullanım Alanları ve Uyumluluk

 

Duvar lambrilerimiz farklı kullanım alanlarında uygulanması ve ev dekorunda fazla göze batmayan pratik yapısı uygulama açısında tüm ön yargıları kırabiliyor. Lambri uyumlu mermer plakalar ve lambri uyumlu duvar kağıtları ile farklı tasarımlara kapı aralayın…

 

Farklı Kullanım Alanları ve Detaylı Uygulama Görselleri İçin DECO ALA instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


Call Now Button
Whatsapp