Deco Ala Poliüretan Üretim & Dekorasyon Sistemleri

Deco Ala Poliüretan Üretim & Dekorasyon Sistemleri

Poliüretan Üretim ve Dekorasyon alanında ürün üretimi sunan ürünlerin montajını yapan güçlü ekipleriyle Deco Ala çeşitli kulvarlarda poliüretan ürünleri hizmetinize sunmakta.

Deco Ala, İç tasarım ve dış tasarımda daha modern görünümleri geçmişten gelen edinimlerle birleştirip geleceğe sunan uzun ömürlü ürünleriyle mimari de farklı bir hava yaramakta.

Uzun yıllar dekorasyon çalışmalarını ufak çaplı hizmetleri ile yürüten Erhan ve Erkan Usta´nın mini kurumsal girişimlerinin, bugün dekorasyona yöne veren kurumsal yapısı…

Deco Ala İstanbul´da dekorasyon alanında çalışma yürüterek başladığı serüveni ilerleyen yıllarda kurumsal bir yapıya bürünmeye başardı. 2012 yılında iç mimari ve dekorasyon çalışmalarını ekipler halinde İstanbul´un her alanında hizmet sunarak daha da büyüttü. İlerleyen süreçte farklı modern çalışmaları ile dekorasyona yöne veren bir kurum olmayı başardı.

Sürekli değişime kapı aralayan Deco Ala 2019´da dekorasyon ürünlerinin üretimi alanında girişimlerine başlattı. Bugün dekorasyon alanında hem hizmet hem ürün sunan sayılı markalar arasında olan Deco Ala yerli üretimde önemli bir kuruluş olmayı başarıp poliüretan dekoratif ürünlerin dışa bağımlı yapısını kırmayı hedefliyor. Deco Ala Poliüretan Üretim & Dekorasyon Sistemleri ürün ve hizmet sunmaya devam ediyor.

Share this post


Call Now Button