Poliüretan Dekupe Tavan Modelleri

Poliüretan tasarımlarda yeni trend çalışmaların merkezi Poliüretan Dekupe Tavan Modelleri.  Poliüretan Dekupe modeller estetik görünümü, yaprakları veya kıvrımlarıyla iç dekorasyon ve dış dekorasyonda mükemmel görünüm sunan dekoratif ürünler arasında baştaki sırasıyla sizlerin hizmetinde.

Poliüretan Dekorasyon ürünleri, iç ve dış dekorasyonda diğer dekoratif ürünlere göre daha estetik, daha uzun ömürlü ve daha sağlam yapısı ile dekorasyonun öncelikli ürünü olarak ön sırada yerini koruyor. İç dekorasyonda kullanılan poliüretan ürünler; duvar çıtası, duvar aplikleri, poliüretan süpürgelik, poliüretan köşe motifleri, poliüretan taç, poliüretan payanda, poliüretan kemer, poliüretan bordür, poliüretan göbek, poliüretan kartonpiyer, poliüretan dekupe model gibi farklı alternatifleri olabiliyor.

Poliüretan Tavan Dekorasyonu

Poliüretan tavan dekorasyonu diğer poliüretan çalışmalara göre daha maliyetli ve daha uğraş gerektiren çalışmalardır. Bu çalışmalar ileriye yönelik uzun ömürlü olup estetik bir görünüm sunarlar.

 

Poliüretan Dekupe Modeller

Poliüretan tavan dekorasyonun öne çıkan modelleri arasında olan Dekupe modeller tavan veya duvarda estetik görünümü ile yoğun kullanılmaktadır.  Dekupe modeller tüm yaşam alanlarına (Alış Veriş Merkezleri, Bankalar, Evler, Fuar Stantları, Güzellik Merkezleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Kış Bahçeleri, Kütüphaneler, Ofisler, Okullar, Oteller, Restaurant ve Kafeler, Sergi Salonları, Spor Salonları, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar, Tiyatro ve Konser Sahneleri, Toplantı Salonları) dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Ayrıca ev ve dış cephelerin de de kullanılmaktadrı.

 

Dekupe Modeller Nedir?

Dekupe; özgün anlamıyla belirli alanların ayrılıp ayrıştırma işlemidir. Poliüretan Dekupe Modeller ise; iç ve dış mekan dekorasyonunda, binanın cephe tasarımına mimari estetik kazandırmak amacıyla kullanılan dekoratif ürünler olup, hafifliği sayesinde hızlı ve kolayca uygulanabilen ve doğru uygulama ile neme ve darbeye dayanıklılık özellikleri yüksek olan estetik görünüme sahip bir üründür. Poliüretan dekorasyonda yoğun kullanım alanları olan Poliüretan Dekupe Modeller ve tasarımlar şık bir görünüm sunar.

Dekupe Modeller Nasıl Monte Edilir?

Dekupe modeller yapı itibariyle hafif ve dansitesi yüksek ürünlerdir. Bu yapıları kullanılmak istenen alanda şık bir görünüm sunar. Dekoratif modeller silikon veya diğer yapıştırıcı envartellerle kolayca monte edilebilir aynı zamanda üst kısmında boya badana işlemi yapılabilir.

 

 

Bu gönderiyi paylaş


Call Now Button
Whatsapp