Poliüretan Kartonpiyer

Poliüretan Kartonpiyer

İç dekorasyon alanında kullanılan ve duvarlarınızda estetik bir görünüm sağlayan kartonpiyer modelleri Poliüretan ürünlerle daha mükemmel bir yapıya kavuşuyor. Kartonpiyerler genelde alçı kartonpiyer veya köpük kartonpiyer (Stronpiyer) olarak kullanımı olan ve poliüretan ürünlere göre daha kısa ömürlü ürünler olarak tercih edilirken son dönemlerde farklı estetik yapılarıyla poliüretan kartonpiyer modelleri daha fazla rağbet görüyor.

poliüretan kartonpiyer 1

Deco Ala Poliüretan Kartonpiyer Çalışmaları

Poliüretan kartonpiyer sıkıştırılmış askılı hazır ürünleri düz modeli ve dokulu kabartmalı modelleri yeni model yüksek kalitesinde hazır yüzeyi boyanabilir poliüretan beyaz boyalı renginde modelli  desenli kartonpiyerler olarak üretimini sağladığımız bu ürünler uzun ömürlü yapısı ve mükemmel görünümü ile sizlerin hizmetinde. Poliüretan Kartonpiyer modelleri farklı mükemmel desenleri veya sade olarak üretimimizde mevcut.

deco ala poliüretan kartonpiyer

Düz Poliüretan Kartonpiyer Modelleri

Deco Ala Düz modern kartonpiyer modelleri sade tasarımları ile en yoğun kullanılan ürünlerdir. Bu modeller daha çok sade ve dinamik yapısı ile dikkat çeken ve iç dekorasyonda veya poliüretan iç dekorasyonda müşterilerce uzun ömürlü ve sağlam yapısı ile dikkat çekmektedir. Poliüretan düz modeller esnek yapısı ve kolay montaj edilebilir olması onu ayrıca değerli kılan unsurlar arasındadır.  Düz Poliüretan kartonpiyer modellerinin Flexi Boyanabilir poliüretan kartonpiyer modellerimiz duvar süslemelerinde tamamlayıcı olarak da kullanılmaktadır, Dekoratif Poliüretan  boyanabilir kartonpiyer modellerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.

düz poliüretan kartonpiyer

Desenli Poliüretan Kartonpiyer Modelleri

Desenli Poliüretan Kartonpiyer modelleri yaşam alanlarında yenilik isteyenler ve gösterişi sevenler için ön plana çıkmaktadır. Desenli Poliüretan Kartonpiyer modelleri kurulumu kolaydır ve evinizde zamansızlık hissi vermektedir. Genellikle, kalıplama ahşaptan yapılır, ancak son yıllarda plastik ve köpük seçenekleri daha kolay bir şekilde kullanılabilir hale gelmiştir. Poliüretan Kartonpiyerler duvarlar ve tavan arasında dekoratif geçiş oluşturarak odaların oranını ve dengesinde görüntü değişikliği sağlayabilir.  Poliüretan Kartonpiyerlerde doğru boyutu ve deseni belirlemek için malzeme ve tasarımı ayrıca odanızın boyutlarını ve genel stilini göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir.

desenli poliüretan kartonpiyer

Desenli Poliüretan ürünler Harika desen ve motiflere sahip poliüretan malzemeden yapılmış kartonpiyer modelleri ile artık iç mekanlar daha şık bir görünüme kavuşacak. Özellikle motif ve desenlerdeki derin ayrıntıları ile göz kamaştıran poliüretan sütun kartonpiyer modelleri, hafif ve sağlam yapısı ile çok tercih ediliyor. Aşağıda sizlerin beğenisine sunduğumuz poliüretan dekoratif kartonpiyer modellerini ürün kod numarası ile iletişim bölümenden bize ulaşıp temin edebilirsiniz. Kartonpiyerlerin evlerin içerisine tat katan, zariflik katan öğelerden biridir. Özellikle kartonpiyerlerin model seçimi evin genel dekorasyon aklına uymalı, tüm evin atmosferini belirlemelidir. Bu bölümde de dünyanın dört bir yanından sizlere öneriler sunarak ufkunuzu açmaya, sizlere ilhamlar oluşturmaya çalışacağız. İşte sizler için seçtiğimiz en güzel kartonpiyer modelleri, göz atmaya başlayın ve ilham almaya bakın.

Eğer bir projeniz var ve aradağınız model aşağıda yok ise size özel tasarım poliüretan kartonpiyer imalatı yapmaktayız daha fazla ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Poliüretan tavan süsleme Kartonpiyer ve kataloğu ve Poliüretan sert köpük Kartonpiyer imalatı ve çeşitleri  ve Poliüretan süsleme Kartonpiyer, Modelleri, fiyatları,kataloğu, Poliüretan, Kartonpiyer, imalatı, çeşitleri  hakkında daha fazla bilgi için bizi arayın.

Diğer Poliüretan model ve ürünler için tıklayınız

 

Share this post


Call Now Button