Poliüretan Saray Tavan Göbek

Dekorasyon alanında yoğum kullanım alanı olan saray tavan motifleri iş yerleri, evler, düğün salonlarında veya otellerde yoğun kullanılan dekoratif ürünler arasında olup kullanılan alanlarda saray görünümünü sağlar. Poliüretan saray tavan göbek motifleri diğer saray tavan motiflerinden farklı olarak boyanabilir ve onarılabilir motifler olup uzun ömürlü şık desenleri barındıran ürünlerdir.  Poliüretan dekorasyonda tavan motiflerini ve alternatif diğer dekoratif Göbekler Saray Tavan ürünleri için tıklayınız.

Saray Tavan Motifleri

Poliüretan dekorasyonunda kullanılan ürünler farklı çeşitler ve desenlerle bütünleştirilip şık görünümü sağlar. Poliüretan Göbek, Poliüretan Göbek Motifi, Poliüretan Rolyef, Poliüretan Kartonpiyer, Poliüretan Aplik gibi birbirini tamamlayan bu ürünler poliüretan dekorasyon ürünleri iç tasarımda tavanlarda mükemmel görünümü sağlar. İş yeri, ofis ve evlerinizde harika duvar ve tavan tasarımları oluşturabileceğiniz dekoratif poliüretan süslemeler, poliüretan kartonpiyerler, poliüretan tavan parçaları, poliüretan tavan motifleri ve poliüretan çıta modelleri ile eşsiz tasarımlar oluşturabilirsiniz. Yaptığımız çalışmalarla sizlerin iç dekorasyonda tavanlarınızın saray görünümüne kavuşmasını sağlıyor ve projelerinize göre tasarımlar yapıyoruz. Bizler Deco Ala Poliüretan Üretim & Dekorasyon Sistemleri olarak sizlerin yaşam yerlerinde saray görünümüne kavuşmanız için çalışıyoruz. Farklı alanlarda farklı dekoratif tavan çalışmalarıyla mükemmel sonuçlar.

Saray Tavan Tamamlayıcı Dekoratif Ürünler

Saray tavan çalışmaları içerisinde renkli gold Osmanlı motifleri veya uzak doğu motiflerinin yanında farklı tasarımlarla mükemmel sonuçlar elde edilebiliyor. Özellikle poliüretan göbekler, dinamik poliüretan tavan motifleri, poliüretan çıta tavan çalışmaları, poliüretan kartonpiyer ve poliüretan dekupe modeller bu alanda önemli dekorlar arasındadır. İlk başlarda lüks ve zengin bir salon dekorasyonuna sahip olmak adına salonların tavanlarına asma tavan uygulaması yapılırdı. Zamanla evlerin tüm tavanlarında değişik şekillerde klasik asma tavan uygulamasına geçildi. Hala yoğun kullanım alanı bulan asma tavan çalışmalarının şuan daha çok saray tavan ve poliüretan saray tavan çalışmalarına yerini bırakmaktadır. Poliüretan Saray Tavan Motifleri Artık ev dekorasyonunda sınır tanımıyor, evinizin ruhunu Klasik Osmanlı Dönemine götürüyoruz. Nasıl mı? Saray Tavan sayesinde, poliüretan ile üretilen Saray Tavan motifleri hem uzun ömürlü hem de oldukça estetiktir. Monte etmesi de hem çok kolay hem de çok pratiktir. Deco Ala olarak ürettiğimiz ürünleri evlerinizde hijyen koşullarına dikkat ederek hızlıca montalarız. Poliüretan Saray Tavan Motifleri evlerinizde yeni farklı bir ruh bir tutamda geleneksel tasarımla farklı bir hava yaratıyor. Saray Tavan Poliüretan Ürünler Montaj ve diğer Poliüretan Ürünlerin Montajı Dekorasyon ekibimiz iletişim için tıklayınız.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş


Call Now Button
Whatsapp