Poliüretan Söve

Dekorasyon alanında binaların dış cephesinde yoğun kullanım alanı olan poliüretan söve diğer köpük sövelere alternatif daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı yapısıyla dikkat çekmektedir. Bu ürünler sadece köpük stronpiyerler gibi belirli bir yüzeyi sertleştirilmiş olarak değil hem iç yapısı hem de dış yüzeyi sert ve uzun ömürlü ürünlerdir.

poliüretan söve

Poliüretan dekorasyonda yoğun kullanım alanı bulan söveler sert ve uzun ömürlüdür. Poliüretan Söve süsleme ürünleri bina dış cephe süslemede oldukça yoğun kullanılmaktadır. Deco Ala Poliüretan Üretim & Dekorasyon Sistemleri olarak poliüretan söve saçak silmesi kat silmesi Denizlik Pencere kenarı Söve tarzında poliüretan ürünler üretmekteyiz. En yeni Söve modellerini sitemizde bulabilirsiniz özel kesit ve ölçülerde Poliüretan ve Köpük Söve imalatı yapmaktayız.

Poliüretan Söve ürün yelpazemize harika söve kat silmesi, saçak silmesi, parapet silmesi, pencere kenarı söveleri ile zenginleştiriyoruz.

Projelere uygun özel kesitlerde Köpük Söve ve Poliüretan Söve imalatı yapmaktayız. Yine özel tasarımlarınızı Desenli poliüretan söve imalatı hizmeti’de sizlere sunmaktayız. Dış cephe söve kaplama tasarımlarınız için sitemizde bir çok desenli poliüretan dış cephe süsleme ürünleri mevcuttur..
Poliüretan söve fiyatları hakkında bizden fiyat listesi talep edebilirsiniz. Özel proje çalışmalarınızı ofisimizde uzman ekibimizle değerlendirdikten sonra sizlere en uygun yol haritasını çiziyoruz.

Poliüretan Söve uygulamaları hakkında size yapmış olduğumuz proje çalışmalarımızdan bir kaç örnek tasarım sizlere sunuyoruz. Daha fazla örnek tasarım ve poliüretan söve uygulama resimleri için uygulama tasarım bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Dış Cephe´de Poliüretan Söve

Deco Ala Poliüretan Söve olarak dış cephe modelleri süslemelerinde Şüphesiz ev ve iş yerinizi gösteren dış cephe tasarımıdır. Poliüretan söveyi uzman Mimar ve tasarımcıları ile sizi bu sıradanlığın dışına çekebiliyor. her biri kendine özgün tasarım ve mimari anlayışın izini taşıyan farklı Deco Ala Poliüretan Söve dış cephe tasarımları görme şansı buluyoruz. Bu yazımızda size müstakil Deco Ala Poliüretan Söve tasarım çalışmaları sunacağız.

Villa ve Müstakil Poliüretan Söve Dış Cephe

Deco Ala Poliüretan Söve dış cephe tasarım projelerimizde daha sade hatlarda söve modelleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Denizlikler ve pedimentler için derin kesitleri olan poliüretan söve çeşitlerini kullanıp,  dış cephemizdeki hatlar daha belirgin ve göze hoş gelecek bir dolgunluk sağlamaya özen gösteriyoruz.

Müşterimizin istekleri doğrultusunda kendi deneyim ve tecrübemizide kullanarak bu harika tasarım Deco Ala Poliüretan Söve modelini tasarlardık. Sizde Deco Ala Poliüretan Söve dış cephesine dekorasyon çalışması yapmak istiyorsanız bizden mutlaka tasarım desteği almanızı öneriyoruz. Tasarımlarımızı kendi ürünlerimiz ile yaptığımız için ürün termini sizin için çok kolay oluyor ve tasarımda ne görüyorsanız uygulama daha iyisini garanti ediyoruz.

 

Köpük Dış Cephe Söve

Poliüretan ve Köpük söve ürünleri dış cephelerde yoğun kullanılan ve cephenin ısı yalıtımı ve zarif görünümü açısından kullanımı şartlandırılan ürünler arasındadır. Kaplamlar desenli ve mükemmel bir görünüm sunup uzun ömürlü bir yapıdadır. Ezilme ve hasara karşı yüksek dansitesi ile poliüretan söveler ise daha fazla tercih edilen dekorasyon ürünleri ve dekoratif dış cephe çalışmları arasında yerini almayı başarıyor.

Poliüretan Dış Cephe Kaplama

Poliüretan Panel Dış Cephe Kaplama işlemi ise değer poaliürean çalışmalara göre daha farklı bir çalışma olup uzun ömürlü bir dış cephe yalıtımı ve izolasyonunu sunar. Bu noktada poliüretan kaplamalar paneller halinde yapılan montalama işlemi olup uzun ömürlü bir çalışmadır.

 

Share this post


Call Now Button