Poliüretan Kartonpiyer DA: AAK-7

Poliüretan Kartonpiyer DA: AAK-7


Project Description

Poliüretan Kartonpiyer Modelleri

Poliüretan Kartonpiyer ürünler esnek ve  uzun ömürlü ürünler olup 3 boyutlu yapısı ile mükemmel görünüm sunar. Boyanabilir kartonpiyer modellerimiz duvar süslemelerinde tamamlayıcı olarak kullanılmaktadır, Dekoratif boyanabilir kartonpiyer modellerimiz %100 poliüretan ürünler olup yüksek dansiteye sahiptir.

Zevkinize en uygun kartonpiyer tavan çıta modellerini belirledikten sonra, tavan ölçülerinize en uygun ölçülerde kartonpiyer modeli ile uyumlu desenli ya da düz tavan göbek modelini uyguladıktan sonra, Konsept oluşturabilir sade desenli tavanlarınızı yeni dekorasyon trendlerini uygulayarak mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Poliüretan kartonpiyer modelleri ev ve iş yerlerinize uygun olarak farklı modeller içerisinde seçim imkanı sunar.

More Information
Tarihi yapı restorasyonlarında, bina, düğün salonu, restoran girişlerinde ve birçok yerde kullanabileceğiniz seçeneklerimiz mevcuttur. Mükemmel Görünümüyle Poliüretan ürünler iç ve dış cephe dekorasyonunda yoğunlukla kullanılan uzun ömürlü ürünlerdir. Poliüretan Kartonpiyer, Kartonpiyer, Ahşap Kartonpiyer, Desenli Kartonpiyer, Poliüretan Sütün ve Kaide. Poliüretan Dekorasyon, Poliüretan Kemer, Poliüretan İç Dekorasyon, Poliüretan Süsleme, Poliüretan Taç, Poliüretan Duvar Profili
Project Details