Poliüretan Taç Motif ve Rolyef M-35

Poliüretan Taç Motif ve Rolyef M-35


Project Description

Poliüretan Taç Motif ve Rolyefler boyanabilir duvar motifleri hem duvar süslemelerinde hem de tavan süslemelerinde kullanılmaktadır, Dekoratif boyanabilir duvar motiflerimiz mobilya süslemeleri kapı ve ayna süslemelerinde, duvar pano çerçeve dekor çalışmalarında kullanılmaktadır. Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.

Dekorasyon alanında yoğun kullanılan poliüretan ürünler yüksek dansiteye sahip olup, darbeye ve ısıya karşı dayanıklıdır. İç ve dış cephede kullanılan uzun ömürlü dekoratif yapısına sahiptir.

Daha fazla bilgi
Poliüretan tasarımlar, Poliüretan dış cephe tasarımları, poliüretan iç cephe tasarımları, Proje bazlı poliüretan çalışmalar, Poliüretan dekupe modeller, poliüretan fleksi esnek ürünler, Poliüretan Taç ve Sütunlar, Poliüretan pervaz ve niş, Poliüretan söze, Poliüretan Söve ve Profiller, Poliüretan Söve Dış Cephe Çalışmaları, Poliüretan Minimal Çalışmalar, Poliüretan Duvar Çıtalama, Poliüretan Ahşap Duvar Çıtası, Ahşap Görünümlü Poliüretan Ürünler, Ahşap Görünümlü Plastik duvar çıtaları, Poliüretan Göbek, Poliüretan Rolyef, Poliüretan Taç, Poliüretan Motif, Poliüretan Dekorasyon, Poliüretan Dış Cephe, Ahşap Görünümlü Poliüretan, Ahşap Görünümlü Söve, Poliüretan Kartonpiyer, Poliüretan Saray Tavan, Saray Tavan Poliüretan Göbek, Poliüretan Plastik Görünüm...Poliüretan Proje Bazlı Hizmetler Deco Ala
Project Details

Call Now Button
Open chat