Salon Duvar Lambri Uygulaması

Salon Duvar Lambri Uygulaması

Salon tasarımlarında duvar lambriler ile farklılık yaratın. Lambrilerimiz 12cm genişliğinde 290cm uzunluğundadır. Ürünler farklı renk seçenekleriyle yaşam alanınızda yeni nesil tasarım sunuyor.

Açık ve Koyu Ceviz modelleri salon konseptinizde daha doğal bir hava yakalamanızı sağlıyor. Lambrileri ister kendiniz ister uygulama ustaları aracılığıyla sadece silikonla kısa sürede yapıştırabilirsiniz. Ürünlerin farklı renk seçenekleri evinizin mobilya renkleriyle uyumu sağlamanızı sağlıyor.
Duvar lambrilerimizin bir çok farklı renk seçeneğine buraya tıklayarak veya İnstagram sayfamızdan uygulama örnekleriyle bakabilirsiniz. farklı ev tasarımlarına ve mobilya uyumları için ilham alın!

Deco Ala Komple Katalog

Üstte bulunan kataloğumuzdan ayrıca tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.
Lambrilerimiz polimer içerikli olup su nem ve darbeye karşı dayanıklıdır. Ürünlerin dış yüzeyinde mdf folyo bulunur, yüzeydeki folyoya bağlı olarak ürünün farklı ahşap görünümleri oluşabiliyor. Bu şekilde stoğumuzdaki farklı renk seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz.

En güzel renk tonları ve en çarpıcı tasarımlar için bizi ziyaret edin…
🚩 Piri Reis Mahallesi, Rüya Prestij Sitesi, Necip Fazıl Kısakürek Cd D:No:16, 34515 Esenyurt/İstanbul

#decoala #decoration #decorationideas #design #interiors #interiordesign #tarz #home #homedecor #stone#ahşappanel #duvarpaneli #decoala
#livingroomdecor #roomdecor #profiles #profil #grooveprofile #woodprofile #profiledesign #ahşap #duvarlambri #wallpanels #panels #wall #walldesign #walldecor #duvarçıtası #ahşappanel #decoala

 

Share this post


Call Now Button